Rohkem kui 20 aastane tegutsemine antud valdkonnas on andnud mulle hea kogemuse mõistmaks, millised käimlad on vastupidavad ja millised on erinevate toodete plussid ja miinused. Kui välikäimlaga heaperemehelikult ümber käia, siis peavad nad vastu aastakümneid. Olen siiani eelistanud pakkuda klientidele nii rendiks kui müügiks kas Saksa või Itaalia tootja toodangut. Nende pakutavad käimlad on valmistatud korralikust plastist, mis peab meie heitlikus kliimas hästi vastu. Värvid ei pleegi tänu UV kindlale plastile ja talvel ei muutu plast külma käes rabedaks. Pole karta paagi katkikülmumist ka kõige kõvema pakasega, nagu oli meil viimasel talvel. Kui midagi ka vajab vahetamist või pisiremonti, siis piirdub see tavaliselt prill-laua ja ukse vedru vahetamisega.

Käimlate lisavarustusena on pakkuda jalaga pumbatavat kätepesuseadet. See mahutab u.30 liitrit vett, mida on vajadusel lihtne juurde valada. Kasutatud vesi juhitakse otse käimla kogumispaaki. Sellest veekogusest peaks jätkuma kuni 100ks kätepesu korraks. Kätepesuseadet ei saa kahjuks kasutada, kui temperatuur langeb alla 0, sest vesi lihtsalt külmub ära.

Millist värvi käimlat valida? Maitseasi muidugi aga levinumad variandid on roheline (sobitub hästi roheluse taustal ümbritsevaga) kui ka sinine. Valget värvi käimla puhul on raske tagada selle algse värvi puhtust ja liiga intensiivsed värvid (punane) võivad käimla kasutajatel tekitada liigset ärevust.