Välikäimlate rent, müük ja hooldus

Kontaktinfo ja
meie lugu

Rentmanis

Meile on kõige tähtsam, et kõik oleks võimalikult lihtne: helista ja konsulteeri, aga kui küsimusi pole, siis esita lihtsalt tellimus kodulehel. 

Kui on vaja hinnapakkumist, siis ka selle oleme proovinud teha kodulehel võimalikult lihtsaks – st leia menüüst hinnapakkumise nupp, täida väljad ja saada meile.

Ain Talma

Rent, müük ja hooldus

5551 3366

Rentman oü

Reg nr: 11037816

Retke tee 28-40 Tallinn Harjumaa 13419

IBAN EE951010220040525014

Karin SaaDRe

– raamatupidamine

5102 848

Sotsiaalmeedia

@RentmanOU

Saada sõnum

Käimlate rent, müük ja hooldus

Miks valida just
meie teenus

 Rentmanist

Usaldusväärne

Pikaajaline ja pühendunud tegevus võimaldab meil klientidele pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust just siis, kui neil on seda vaja. Välikäimlate hoolduse puhul on oluline, et klient ei ole oma murega üksi, vaid me reageerime esimesel võimalusel. Ütleme julgelt, et võite meid usaldada!

Väike, aga Töökas

Väikeettevõtjatena ei saa me probleemide eest peitu pugeda ja teeme oma tööd hingega. Oleme oma klientidele pidevalt kättesaadavad, oma klientidest vaid ühe telefonikõne kaugusel. 

Aastaid Kogemusi

Aastatega kogunenud teadmised võimaldavad klienti nõustada, et pakkuda sobilikke lahendusi vastavalt kliendi vajadustele ja võimalustele.

Inimlik suhtumine

On hea tunne, kui oleme saanud oma klienti aidata ja teha teinekord rohkemgi, kui ta seda eeldaks. Lahendustele orienteeritus ja paindlikkus võiks olla hea teeninduse alus. Minu, st. Ain Talma telefoninumber on iga renditava välikäimla uksel ja kõik kliendid on minust vaid ühe telefonikõne kaugusel. Olen oma klientidele pidevalt kättesaadav.

Välikäimla rent, müük ja hooldus

Millest kõik 
alguse sai

Rentmanis

Minu esiisa 11 põlve tagasi oli mees nimega Mägara Hans, kelle surmast möödub 2023. aastal 300 aastat. Ta elas Mägara külas tänase Toila valla territooriumil vaba talupojana. Et tol ajal oskasid mehed teha pea kõiki vajalikke töid, siis polnud mingi ime, et ta ehitas maja, kus oma armsa naise Maie ja nelja lapsega elada. Toonane elu erines tänapäevasest palju. Kindel on see, et käimlat ei olnud ei majas ega maja läheduses. Inimesed käisid asjal põllu peal ja häda pärast kasutati ka mannergut, et öösel külmaga mitte välja minna.

Kuigi sõna peldik oli sees juba 1660. aastal ilmunud saksa-ladina-eesti sõnastikus, polnud veel Eesti Vabariigi algusaastatel enamikus taludes käimlad kasutusel ja kui oligi, siis tihti oli rada nendeni rohtunud.

Tänapäeval on õnneks käimlad olemas igas majapidamises. Ja nii statsionaarsete kui ka ajutiste sanitaarlahenduste vajadus üha kasvab.

Olen välikäimlate rendiga otseselt seotud olnud juba alates aastast 1999. Toona tegutses välikäimlate rendiga Coltelli OÜ, olles esimesi, kelle põhitegevus oli välikäimlate rent ja hooldus. Sel ajal tuli teha veel selgitustööd, miks oleks vaja kasutada ehitusobjektidel välikäimlaid, selmet maa sisse auk kaevata, või miks ja kui palju peab väliüritustele publiku jaoks käimlaid tellima.

Rentman OÜ alustas tegevust 2003. aastal, olles tänaseks tegutsenud juba üle 17 aasta.

Alguses oli ettevõtte põhitegevuseks ainult välkäimlate rent ja hooldus, kuid alates 2007. aastast lisandus meie pakutavate teenuste hulka loogilist rada pidi ka peotelkide ja pop-up telkide rent, peagi täiendasime tootevalikut õllemööbli, plastpõranda/pinnasekaitse, prügiraamide ja teiste tarvikutega.