Välikäimlaid rentides on vaja selgeks teha, mitut välikäimlat on vaja. Kas tavalist või kätepesuga käimlat? Vahest on vaja lisaks ka invakäimlat. Või võtta juurde ka kätepesujaam(ad). Ühest vastust sellele pole aga kõige parem on konsulteerida teenuse pakkujaga. Käimlate hulk sõltub otseselt külastajate arvust ja ürituse kestvusest. Kui käimlaid on liiga vähe, siis annavad sellest märku järjekorrad. Pole midagi tüütumat, kui seista pikas wc järjekorras.

Käimlaid tellides võib läbi mõelda ka wc paberi vajaduse osas. Kas lisada kohe rohkem paberirulle käimlasse või kasutada tavaliste rullide asemel kallemaid kuid kordades rohkem paberit mahutavaid rulle? Kui meie valged suveööd kõrvale jätta, siis pimedal aja peaks lahendama ka valgustuse küsimuse. Võimalusel tuleks käimlad paigutada nii, et välisvalgus paisaks läbi katuste käimlatesse. Kui see variant puudub, saab kasutada ka patareitoitega led valgusteid, mis on kinnitatud käimla lakke. Kõik see mõjutab teenuse hinda, kuid eesmärk peaks olema üks- kliendi rahulolu kvaliteetse teenuse osas.

Tihti pole võimalik (eriti ürituste puhul) piirduda traditsioonilise tööajaga 8st 17ni, vaid teenuse pakkujana oleme valmis lähtuma kliendi ürituse iseloomust ja töötama ka hilisõhtutel ja nädalavahetustel.

Märgatava osa teenuse hinnast moodustab transpordikulu. Mida kaugemale vaja käimlaid viia, seda rohkem maksab transport. Seega, kaugemate ürituste korral on soodne alternatiiv kliendi jaoks võtta haagiskäimla kas 1 või 2 käimlaga ja see oma transpordiga kohale vedada.